0 800 210 973

Працює магазин у Києві, по Україні відправляємо Новою поштою. Графік роботи та інша важлива інформація

Переглянути

Як ми працюємо під час війни

Дорогі українці! Наша команда завжди намагалась надавати найкращий сервіс нашим клієнтам. Ми робимо це і зараз, але війна вносить свої корективи. Ознайомтесь, будь ласка, зі змінами у нашій роботі:

1. Графік роботи:

Важливо: у зв'язку з повітряними тривогами та іншими непередбачуваними ситуаціями під час війни наш графік може змінюватись без інформування на сторінках сайту. Перепрошуємо за ці незручності.

Call-центр та служба підтримки у соціальних мережах працює щодня з 10:00 до 19:00.

Магазин у Києві в ТЦ Олімпійський працює щодня з 10:00 до 17:00.

2. Наявність та ціни:

Ми намагаємось контролювати наявність товарів, але близько 50% нашого асортименту знаходяться на складах партнерів. Ми робимо все можливе, щоб наявність відповідала дійсності, але, на жаль, не все залежить тільки від нас.

Всі ціни на нашому сайті актуальні, вони не можуть бути змінені після оформлення замовлення.

3. Терміни доставки

Ми зробимо все можливе, щоб відправити ваше замовлення якнайшвидше, але терміни доставки сьогодні залежать від багатьох факторів: ситуації у регіоні отримувача, ситуації у регіоні відправника (якщо товар знаходиться на складі постачальника), навантаженні на робочі зміни.

Середній термін отримання замовлення з моменту оформлення на сайті - 5 діб.

4. Способи оплати

Тимчасово ми відправляємо замовлення по мінімальній передоплаті (100 грн) або по повній передоплаті. Є можливість оплати за допомогою Apple Pay або на рахунок IBAN нашої юридичної особи.

5. Відділення Нової пошти, які зараз працюють

Переглянути список відділень, які зараз працюють, можна за цим посиланням.

--

І найважливіше: команда Івана Чохла працює, щоб платити податки та передавати частину прибутку на підтримку армії та людей, які постраждали від військових дій. Разом ми точно переможемо!

Слава Україні!