0 800 210 973

-10% НА ВСЕ від ціни на сайті | Використайте купон VESNA23 у кошику

Ремінці Nomad

Фільтр

Найчастіші запитання по товару - ремінці Nomad.

» Яка ціна на ремінці Nomad?

Ціни на ремінці Nomad в нашому магазині від 899 грн. Ще у нас постійно діють акції, і часто є можливість придбати товар зі знижками 🙂

» Де купити ремінці Nomad?

Звісно, у Івана Чохла 😉 Ви можете купити ремінець Nomad в нашому інтернет-магазині, і ми доставимо його в будь-який регіон України. Або завітайте до нашого магазину за адресою - контакти

Ремінці Nomad: філософія невпинного руху

Apple Watch складно уявити без ремінця: за відсутністю цього аксесуара користування девайсом втрачає свій первинний сенс. Тому головне завдання власника розумного годинника – зорієнтуватися у неймовірно великому асортименті та підібрати саме той ремінець, що відповідатиме всім індивідуальним вимогам. 

Правильний підхід у виборі аксесуара базується на трьох принципах: надійність, зручність і стиль. Ремінець має бути вірною “опорою” для Apple Watch, давати відчуття комфорту користувачу та підкреслювати його бачення краси. 

Саме такі орієнтири допомагають бренду Nomad створювати свою неповторну продукцію. Про особливості компанії та її виробництво ремінців для Apple Watch розповість “Іван Чохол”.

Nomad: в атмосфері подорожі

Nomad – більше, ніж черговий бренд мобільних аксесуарів. Окрім непорушних принципів сумлінного виробника компанія має цікаве філософське підгрунтя. Сенс криється у самій назві: “nomad” у перекладі з грецької означає “кочівник”, “мандрівник”. Джерелом натхнення для бренду є подорож як рух уперед і відкриття нового.  

Тому не дивно, що Nomad ніколи не стоїть на місці: прислуховується до сучасності, експериментує з класикою, втілює нові ідеї. 

Оскільки подорож потребує витривалості, речі мандрівника мають бути міцними, зручними й довговічними. І, якщо говорити про кочівників цифрового світу, цим критеріям мають відповідати їхні постійні супутники – розумні девайси та аксесуари до них. 

Ремінці для Apple Watch від Nomad

У виробництві змінних ремінців Nomad балансує між класикою та популярними трендами. В результаті з’являється унікальна продукція преміум-класу, що приваблює мільйони фанатів Apple Watch. 

  • Leather Strap. Класичний ремінець з натуральної шкіри цікаво гармонує із сучасним дизайном Apple Watch. Застібка чорного кольору створена з неіржавної сталі та прикрашена тисненням у вигляді логотипу бренду. Конструкція продумана до найменших деталей: виріб оснащений парою широких петель, що притримують вільний кінець аксесуара після фіксації на зап’ясті. 

  • Modern Strap. Прихильність до якісної натуральної шкіри втілюється і в цій колекції ремінців. На відміну від попередньої серії, Modern Strap набуває більшої витонченості та тяжіє до сучасного стилю. Завдяки лаконічності аксесуар органічно доповнює як чоловічі, так і жіночі образи. 

  • Rugged Strap. Ремінець створений із силікону – надзвичайно ергономічного та зносостійкого матеріалу. Особливістю серії є складне поєднання рельєфності та гладкості в дизайні. 

Ремінці Nomad для Apple Watch: купити у магазині “Іван Чохол”

Оптимальна ціна та гарантія якості чекають на клієнтів інтернет-магазину “Іван Чохол”. Купуйте ремінець для Apple Watch прямо на сайті, а ми подбаємо, щоб аксесуар якнайшвидше опинився на вашій руці! Замовлення відправляються по всій території України. Жителів Києва запрошуємо завітати у наш офлайн магазин.